Skelbiamas KARANTINAS ir NUOTOLINIS MOKYMAS

Skelbiamas KARANTINAS ir NUOTOLINIS MOKYMAS

Gerbiama VIMS mokyklos bendruomene,

Informuojame, kad reaguodami į Vilniaus miesto savivaldybės paskelbtą karantiną dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje, nuo rytojaus (03.13) iki šv. Velykų atostogų (04.10) VIMS MOKYKLA UŽDAROMA KARANTINUI, tačiau norime patikslinti, jog nurodytu metu mokiniams vyks NUOTOLINIS MOKYMAS!

 

NUOTOLINIS MOKYMAS VIMS MOKYKLOJE

VIMS – International Meridian School, reaguodama į COVID-19 pandemiją pasaulyje ir paskelbtą karantiną Lietuvoje, perkėlė ugdymą į internetinę erdvę nuotoliniu būdu, taip norėdama užtikrinti mokymosi tęstinumą.

Šiuo metu mokykla dėsto mokiniams visus dalykus nuotoliniu būdu. Pasinaudodami IT technologijomis, VIMS mokytojai gali interaktyviai mokyti, naudodami tiesiogines vaizdo konferencijas, pokalbius, dokumentų bendrinimą.

Mokiniai laikosi kasdienio interaktyvaus pamokų tvarkaraščio. Mokytojai ne tik išdėsto naujos pamokos turinį, bet, esant poreikiui, gali ir vertinti mokinių turimas žinias.

Nuotolinio ugdymo priemonės buvo išbandytos, įvertintos ir pritaikytos būtent VIMS bendruomenės nariams. Mokykla parengė mokymosi internetinėje erdvėje instrukciją. Mokytojai gali nuolat konsultuotis su mokyklos IT specialistais, rengiami virtualūs mokytojų pasitarimai.

Mums labai malonu matyti puikų mokinių lankomumą ir stebėti, kaip visapusiškai mokiniai įsitraukė į savo pamokas. Dėkojame VIMS mokyklos mokiniams, tėvams, mokytojams ir kitiems darbuotojams, kurie dirbo visi kartu, kad to pasiektų.

Esame patenkinti pirmosios nuotolinio ugdymo savaitės rezultatais. Stebėjome keletą interaktyvių pamokų ir norime pasidžiaugti, jog procesas vyksta pakankamai sklandžiai.

Tikime, jog šis mokymosi metodas bus dar viena galimybė mokykloms sustiprinti ryšį su savo bendruomenės nariais.

Esame sukūrę el. pašto adresą: feedback@vims.lt, kur laukiame tiek tėvelių, tiek mokyklos darbuotojų atsiliepimų ir pastebėjimų, ką reikėtų tobulinti. Tik taip galėsime augti visi kartu ir siekti dar geresnių rezultatų.

 

VIMS administracija

 

Norime pasidalinti keletu tėvelių laiškų, kurie mus pasiekė:

 • Šiuo metu visiems išgyvenant vienokį ar kitokį nerimą ar įtampą, labai svarbu yra palaikyti ir padrąsinti vieni kitus.
  Dėl šios priežasties norėjau Jums parašyti ir labai padėkoti mokyklos administracijai už puikiai suorganizuotą ir vykdomą nuotolinį mokymą, kuris ne tik disciplinuoja namuose „uždarytus“ vaikus, bet ir labai padeda greitai bėgti laikui, nejaučiant karantino keliamų neigiamų psichologinių pergyvenimų.
  Be galo ačiū visiems Jūsų mokyklos mokytojams, kurie negaili laiko ir pastangų mokydami vaikus nuotoliniu būdu (net sakyčiau, labai negaili, pagal tai, kad maniškiai su pertraukomis, bet sėdi ir mokosi nuo ryto iki vakaro.). Tačiau, net atsižvelgiant į tai, negirdėjau iš jų nei vieno nusiskundimo, jie šį nuotolinį mokymąsi priima kaip iššūkį, o sūnui net labai patinka – sakė, kad taip galėtų mokytis visados. Dienos neprailgsta – nei jiems, nei mums, tėvams, kurie padeda mokymosi procese.
  Tad labai Jūsų prašyčiau mūsų šeimos vardu perduoti padėką visiems mokytojams už jų rūpestį, kūrybingumą ir atsidavimą!

Mama Daiva

 

 • Mes labai patenkinti ir dėkingi, kad organizavote pamokas nelaukdami dviejų savaičių. Dukrai viskas aišku, spėja su užduotimis, todėl tik džiaugiamės, kad visi namie esame užsiėmę savo darbais. Vienas iš mūsų kompiuterių pirmą dieną strigo, kai buvo live pamoka. Šiandien paskolinome live pamokai savo, todėl viskas veikė sklandžiai.
  Vienintelis dukros noras buvo iš šiek tiek anksčiau nei tą pačią dieną sužinoti kaip vyks pamoka - gyvai ar gaus užduotis. Aš manau kad mokykloje ir namie turi būti ta pati disciplina ir man sunku suprasti skundus, kad vaikai nespėja atlikti užduocių... Nekreipkit prašau į juos dėmesio, o toliau reikalaukit didesnio susikaupimo ir įsitraukimo. Tikrai einat geru keliu.
  Ačiū darkart visam kolektyvui!

  Mama Agnė 

 • Mes visiškai pritariame mokyklos sprendimui tęsti mokymąsi nuotoliniu būdu. Negalime vertinti apibendrintai visų vaikų ir tėvų reakcijos, bet su džiaugsmu stebime su kokia motyvacija ir užsidegimu Urtė priima mokymąsi nuotoliniu būdu. Taip mokydamiesi vaikai tikrai išsiugdys naujų įgūdžių, kurie bus jiems naudingi ateityje. Labai jus palaikome, nepasiduokite ir tęskite ką pradėję.

  Tėveliai Evaldas ir Živilė


 • Sveiki,
  Ačiū jums, kad taip operatyviai pristaikėte. Mūsų visi vaikai namie tikrai dirba, vakar net iki 22:00 sūnus darė namų darbus. Tai drąsiai galiu sakyti, kad mokymosi procesas vyksta, gal net intensyviau, bent mūsų šeimoje.

Tėtis Andrius

 

 • Esame Jums nepaprastai dėkingi už tokį operatyvų nuotolinio mokymo įvedimą! 
  Vertiname visų mokytojų pastangas - siunčiamas užduotis, pagalbą ir rūpestį, padedant vaikams suprasti naują tvarką. 
  Visiems reikės šiek tiek laiko, bet svarbiausia, kad ši sunki karantino situacija mums suteiks ir daug gero - naujų įgūdžių, mokymosi būdų bei žinių.
  Perduokite padėką visiems Mokytojams ir administracijos darbuotojams už visas pastangas. Būkite sveiki ir saugūs!

Mama Jovita