Direktoriaus žodis

Brangi VIMS šeimyna,

Mokyklos darbuotojai ir aš norime pasveikinti Jus su Naujais mokslo metais!

Ypač sveikinu visas naujų mokinių šeimas, prisijungusias prie VIMS bendruomenės šiais metais, o taip pat sveikinu visus sugrįžusius į mūsų mokyklą! Tikiuosi, jog visi turėjote ramią ir poilsio kupiną vasarą.

Naujuosius mokslo metus norime pradėti džiugiomis naujienomis. Prisimindami, kad VIMS yra puiki vieta mokytis, džiaugiamės, jog mūsų mokykla buvo įvertinta kaip viena geriausių mokyklų Vilniuje. Būdamas šios mokyklos direktoriumi, turiu didelę garbę, galimybę ir privilegiją dirbti su puikiais mūsų mokiniais, mokyklos personalu ir šeimomis.

Daugelis iš Jūsų pastebėjo arba dar turėsite galimybę pamatyti pokyčius mokykloje, kurie įvyko vasaros metu.

Viena iš didžiausių naujovių – tai atnaujinta mokyklos gamtos mokslų laboratorija. Infrastruktūros, baldų bei priemonių atnaujinimas mūsų mokiniams suteiks dar didesnių galimybių plėtoti savo talentus įvairiose mokslo šakose.

Kadangi pažanga technologijos srityje vyksta žaibišku greičiu – VIMS besimokantiems moksleiviams taip pat yra keliami iššūkiai, siejami su besikeičiančių technologijų mokymosi patirtimi

Naujais mokslo metais, šalia atsinaujinusios gamtos mokslų laboratorijos, mūsų mokinius pasitiks ir dar keletas naujovių mokykloje: tai visiškai nauja kalbų laboratorija, virtualios realybės priemonės, robotai. Netrukus į mokyklą atkeliaus naujausi 3D spausdintuvai bei 3D klasės įranga. VIMS taip pat atnaujino ir kompiuterių laboratoriją bei visas interaktyviąsias lentas klasėse.

Mes labai didžiuojamės savo mokykla ne tik dėl patobulintos infrastruktūros, tačiau ir dėl visos didelės Vims bendruomenės, kurią sudaro mūsų mokiniai, jų tėvai bei mokytojų komanda.

Mūsų bendruomenė džiaugiasi savo didele kultūrine įvairove, savo mokinių pasiekimais bei unikalia mokymosi aplinka, kurioje žmonės ugdo įgūdžius, reikalingus sėkmingiems ateities pasiekimams.

Kiekvieni metai atneša teigiamų pokyčių. Mūsų šaunų kolektyvą papildė ir keletas naujų darbuotojų. Mums labai malonu ir smagu juos priimti į savo bendruomenę.

Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui už profesionalumą ir atsidavimą, kuriant tvirtą mokyklos pagrindą. Taip pat dėkoju tėvams už jų paramą, o mokiniams už jų kruopštų darbą ir įsitraukimą į mokyklos veiklas.

Šia nuostabia proga noriu pasidalinti su jumis apie mūsų mokyklos akademinius pasiekimus. Mūsų abiturientai puikiai išlaikė valstybinius egzaminus, jų rezultatai yra  geresni nei praėjusiais metais.

Taip pat džiugu dėl praėjusių metų Kembridžo egzaminų rezultatų. Mokiniai iš tiesų stengėsi ir labai gerai juos išlaikė.

Sveikinu ir tuos mokinius, kurie mūsų mokyklai atstovavo Lietuvoje bei už jos ribų. Londone vykusiame Owlypia konkurse jiems buvo įteikti net 6 aukso medaliai.

Taip pat sveikiname Adomą, kuris pelnė auksą Rumunijos „Infomatrix“.

Sveikiname Sofiją ir Kristiną, laimėjusias pirmąją vietą tarptautiniame talentų konkurse Ukrainoje.

Džiaugiamės Beno pasiekimais, kuris iškovojo prestižinę pirmąją vietą matematikos olimpiadoje Lietuvoje.

Sveikiname Mortą, iškovojusią pirmąją vietą biologijos konkurse.

Sveikiname ir Lauryną, Roką bei Viltę, kurie laimėjo pirmąją vietą Kengūros konkurse.

Norėtume paminėti ir mūsų mokinį Saulių, kuris Niujorke „Genius Olimpiad“ varžybose užsitikrino sau sidabro medalį!

Sveikiname ir suburtą matematikos komandą, kurios mokiniai iškovojo pirmąją vietą tarptautinėje matematikos olimpiadoje.

Mes tikrai turime kuo didžiuotis ir ką švęsti. Vis dėlto žinau, kad mūsų visų darbas ties šiais laimėjimais nesustos. Mes visada esame nuolatinio tobulėjimo cikle ir šiais metais mes kartu augsime, tobulėsime ir judėsime pirmyn.

VIMS pasisekė, jog turi tokią šaunią ir atsakingą tėvų bendruomenę. Jūsų vaidmuo mūsų mokyklos sėkmei yra neįkainojamas. Mes raginame jus ir toliau būti aktyviais dalyviais ir išsakyti savo nuomonę daugelyje įdomių bendruomenės renginių ir diskusijų metu, vyksiančių naujaisiais mokslo metais.

Mes suplanavę daugybę įdomių projektų bei tikslų, tad kviečiame dažniau apsilankyti naujoje internetinėje mokyklos svetainėje, kur visa informacija iš mokyklos gyvenimo Jus pasieks dar lengvesniu keliu.

Žinau, kad nekantraujate drąsiu žingsniu žengti į naujus mokslo metus mūsų mokykloje - tad visos VIMS bendruomenės vardu linkime Jums geriausių mokslo metų!