Robotika

Robotika

Geriausias būdas papasakoti apie „Robotikos būrelį“  - tai pasakyti, kad tai būdas, kuriant ir konstruojant robotus sužavėti mokinius mokslu ir technologijomis.

Ką suprojektuoja robotų kūrimo komandos - yra tiesiog nepaprasta. Tai smagu. Tai įdomu. Ir įgūdžiai, kuriuos mokiniai gauna, liks jiems visam gyvenimui.

Robotai yra mokymosi aplinka, kurioje dalyvaujantys žmonės yra motyvuojami projektuojant ir kuriant objektus, kurie turi panašias į žmogaus ar gyvūnų charakteristikas. Robotus kontroliuoja kompiuterinės sistemos, kurios yra vadinamos prototipais ar simuliacijomis.

Konstravimo klube moksleiviai mokosi, panaudodami programinę įrangą, konstruoti robotus. Taip pat planuoti darbo veiksmus, remiantis instrukcijos nurodymais testuoti roboto atliekamas funkcijas, jas modifikuoti atsižvelgiant į norimą pasiekti rezultatą.
 
Moksleiviai būrelio metu renka ir analizuoja daviklių teikiamus rodmenis. Konstruojant robotus, moksleiviai tiesiogiai supažindinami su mokslu, inžinerija ir matematika tiesiog klasėje.

Robotikos būrelio dalyviai ne tik lavina savo įgūdžius mokykloje, bet ir dalyvauja šalies ir pasaulio robotikos varžybose.
 
Būrelio vadovas - Elvar G.
 
Būrelis skirtas: 5 - 7 klasių mokiniams.
 
Vieta: 63 kab.
 
Laikas: pirmadieniais 15:40 - 16:25.