„Tautmilės“ gyvūnų prieglaudoje

„Tautmilės“ gyvūnų prieglaudoje

Gyvūnai – mūsų draugai, gyvenantys šalia, atiduodantys žmogui savo meilę, šilumą ir ištikimybę. Deja, ne visi gyvūnai turi juos mylinčius ir globojančius šeimininkus…

Jau tradicija tapęs VIMS mokyklos mokinių ir socialinės pedagogės Viktorijos apsilankymas „Tautmilės“ gyvūnų globos namuose. Šiluma, meilė, apsikabinimai ir juokas, o šalia viso gėrio ir Aukselis su Džiulija, kurie tapo ištikimais mūsų draugais.:))

Kiekvieną trečiadienį ir ketvirtadienį, 17.00 val. VIMS mokyklos mokiniai yra kviečiami savanoriauti vedžiojant šuniukus.

Visgi savanoriaudami pastebėjome, kiek visko reikia mūsų keturkojams draugams: vien vedžiojimui reikia dešimties vienkartinių pirštinių ir maišelių, ir šie skaičiai kartojasi kasdien.

Kilnaus tikslo vedami, kviečiame visus norinčius ir galinčius prisidėti prie keturkojų gerovės! (Tai gali būti ir apsilankymas prieglaudoje, ir maistas gyvūnams ar higienai skirtos priemonės). Dėl detalesnės informacijos kreiptis į socialinę pedagogę el. paštu viktorija.luniene@vims.lt