2019-04-09 VIMS TALK - IŠSIŽIOK!

2019-04-09 VIMS TALK - IŠSIŽIOK!

" Paskutinį kovo penktadienį Meridiano mokykloje skambėjo neįprasti pašnekesiai. Mokiniai, mokytojai ir mokyklos svečiai dalyvavo renginyje "VIMS Talk". Šūkiu "IŠSIŽIOK!" pranešėjai buvo kviečiami prabilti apie jiems svarbius, tačiau mokyklos kasdienoje išsamiai neaptariamus dalykus. Klausytojai savo ruožtu rizikavo likti išsižioję po atradimų ar netikėtų įžvalgų.

Šių metų "VIMS Talk" dalyvavo ne tik dabartiniai mokyklos bendruomenės nariai, bet ir sugrįžę mokytojai bei buvę mokiniai.

Aštuntokė Alisa kalbėjo apie greitosios mados kainą žmonijai ir planetai; aštuntokės
Vasaros tėtis Mindaugas ragino palyginti, kokia tikimybė žūti automobilių avarijoje ir kokia - lėktuvo katastrofoje;
geografijos mokytojas Povilas atskleidė, kad jo meilę geografijai užkūrė aistra pasaulio kalboms;
Rapolas, buvęs VIMS mokinys, dalinosi savo receptu kaip ruoštis studijoms, jas pasirinkti ir tęsti;
Laura, buvusi VIMS prancūzų kalbos mokytoja, kvietė rinktis mokytojo profesiją, kuria pati didžiuojasi ir labai džiaugiasi;
Dešimtokė Kamilė ganė atminties avis;
Mykolas, buvęs VIMS fizikos mokytojas, atsinešė klausimą-visraktį "kodėl".

Taip pat svečiavosi ir Julius – fizikos mokytojas Karalienės Mortos mokykloje. Jis kalbėjo apie kūrybiškumą, pritardamas sau gitara atliko ekspromtu kuriamą serenadą ir iš mokinių su stikliniais buteliukais subūrė improvizuotą skudučių orkestrą. Smagu, kad seniesiems VIMS "gyventojams" čia norisi sugrįžti, svečiams - užsukti, o bendruomenei - susiburti.

Labai dėkojame renginį suorganizavusioms 8a klasės mokinėms ir visiems, kurie prisidėjo. Kviečiame pažiūrėti nuotraukų ir mintyse ruoštis ateinančiam "VIMS Talk 2020".