2016-04-18 LINKSMAS GIMTADIENIS „BEATOS VIRTUVĖJE“

2016-04-18 LINKSMAS GIMTADIENIS „BEATOS VIRTUVĖJE“

" Gražią balandžio dieną po pamokų VISA 4B klasė kartu su mokytoja vyko Į Beatos virtuvę švęsti Emos gimtadienio. Šventėje buvo visko: valgio gaminimo, žaidimų, mokslinių eksperimentų pamokėlių, staigmenų, pokalbių, juoko, bendravimo... Visi išsiskirstė pavargę, bet labai laimingi. Linkime Emai kuo greičiau sužinoti visas žiurkėnų auginimo ir priežiūros paslaptis, nes gimtadienio proga jos namuose apsigyveno mažasis žiurkėniukas. 

Mokiniai dalinasi įspūdžiais:

Buvo Emos gimtadienis, kepėm picą, mano pica atrodė kaip širdelė. Paskui darėm eksperimentus su skystu azotu. Šaldėme balioną ir bananą ir žiūrėjome, kas atsitiks. Dar gaminome netikrą sniegą. Buvo linksma. (Jorė)

Aš, selimas ir Dominykas į gimtadienį važiavome atskira mašina, o bevažiuodami visu garsu klausėmės „Lietuvos istorijos repo“. Kai jau atvažiavome į gimtadienį, pasveikinome Emą ir nuėjome kepti picų. Aš pagaminau „Havajų“ picą, kuri buvo labai skani. Paskui žaidėme gaudynes. Atvažiavusi edukatorė Gabija mums rodė visokius eksperimentus su azotu, o vėliau iš azoto pagaminome ledus. (Bernard)

Prieš picų gaminimą mes įteikėme dovanas Emai, paskui pavalgėme ir atėjo laikas eksperimentams. Iš visų eksperimentų man labiausiai patiko, kai į skystą azotą kišome balioną ir jis susitraukė, o kai į jį pūtėme šiltą orą, jis atgavo savo formą. Vėliau dar gaminome tamsoje šviečiančius vikšriukus, o galiausiai iš pieno, ledų miltelių ir azoto gaminome ledus. Jie buvo labai skanūs. Gimtadienis vyko „Beatos virtuvėje“, kurioje nebuvo Beatos. O gimtadienis man labai patiko. (Tadas)

Visos picos buvo labai skanios, o ledai su azotu tikrai labai šalti. prieš tai Ema gavo daug dovanų! Mums visiems labai patiko žiurkėnas, kurį padovanojo Yusuf ir Šamsitdin. Po eksperimentų mes valgėme tortą su uogiene. O vėliau visi gavome dovanų, kad dalyvavome gimtadienyje. (Viktorija)

Švenčiant Emos gimtadienį, buvo smagu. žaidėm daug žaidimų ir kepėm picaas. Mane labiausiai domino skystas azotas, kuris apytiksliai buvo -170 laipsnių. Iš to skysčio darėme ledus. Buvo šalta ir skanu. (Yusuf)

Į savo gimtadienį aš pakviečiau visą klasę!  Į gimtadienį taip pat atvyko ir mokytoja Jolanta ir vaikų tėveliai. Pradžiioje su Beatos pagalbininkais mes kepėme skanias picas. Savo nuosavas picas! Kai iškepiau picą, pavaišinau savo šeimą. Po valandėlės, kai prisivaišinome picomis, į studiją atskubėjo edukatorė gabija ir jai padedant, mes atlikome įvairiausius eksperimentus. Labai daug eksperimentų darėme su azotu. Azotas buvo labai šaltas, todėl indo, į kurį jis buvo įpiltas, liesti nebuvo galima, nes jei paliesi, atsitiks kaip su bananu. Edukatorė Gabija į indą įpylė azoto ir įdėjo bananą. Šiek tiek palaukėme ir bananas suskilo, vos tik mes jį trinktelėjome. taip pat gali atsitikti ir su ranka. Buvo nuostabu! (Ema)

Aš iškepiau labai aštrią picą su alyvuogėmis. Vėliau žaidėme „Ledinuką“, buvo labai smagu. Su edukatore darėme vikšriukus iš nevalgomos želė. (Šamsitdin)


Kepėme picas, žaidėme daug žaidimų, darėme mokslinius eksperimentus. Man labai patiko Emos gimtadienis. (Dominykas)

Man ypač patiko, kai į mus pūtė labai stipria oro srove. (Selim)

Valgėme labai skanų tortą, darėme įdomiausius eksperimentus, netgi vikšrelius, kurie šviečia tamsoje! Su draugais žaidėme „Ledinuką“, ėjome gaudynių. Labai patiko žaisti, kepti picas. Šitas gimtadienis buvo labai vykęs. (Patrycja)