2017-05-24 GYVENIMO PAMOKA

2017-05-24 GYVENIMO PAMOKA

" Gegužės 19 d. mokykloje lankėsi neeiliniai svečiai - Jaunimo reikalų komisijos prie Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos nariai. Atvykę regėjimo sutrikimų turintys jaunuoliai supažindino 7-11 klasių mokinius su neregiams ir silpnaregiams naudoti pritaikytomis priemonėmis, technologijomis, Brailio raštu, taktiliniais žemėlapiais bei knygomis, šaškėmis ir kt.

Suskirstę į tris grupes mokinai turėjo galimybę ne tik visa tai apžiūrėti, bet ir išbandyti: Brailio raštu pasirašyti savo vardą, pažaisti kompiuterinį žaidimą, vadovaujantis tik klausa, nes neregiams pritaikytuose kompiuteriniuose žaidimuose nėra vizualios informacijos, taip pat pavaikščioti su baltąja lazdele užrištomis akimis, susipažinti su vienu populiariausiu regėjimo sutrikimų turinčių žmonių sportu - golbolu bei išbandyti kitas veiklas nesinaudojant rega. 

LabaI daug sužinojome ir išmokome susitikimo metu, bet svarbiausia ką supratome bendraudami su neregiaiS jaunuoliais, kad norint matyti nebūtina turėti akIs. Svarbiausia – matyti širdimi!!!!!

Nuoširdžiai dėkojame Jaunimo reikalų komisijos nariams už neįkainojamą gyvenimo pamoką!!!