2018-03-07 KONKURSE DAINA.LT.2018 - VIMS MOKINIAI!

2018-03-07 KONKURSE DAINA.LT.2018 - VIMS MOKINIAI!

" Mūsų mokyklos 10 kl. mokiniai: Elvina, Kotryna, Simonas, Modestas bei Kęstutis dalyvavo Respublikiniame moksleivių muzikos ir audiovizualinio meno festivalyje – konkurse  Daina.LT.2018, kuri organizavo ir vykdė  VšĮ Šiaulių universiteto gimnazija.

Konkursas  įprasmina etnomuzikinės kultūros puoselėjimo svarbą, lietuvių liaudies dainų sklaidą ir skatina pažinti bei domėtis šiuo žanru, sintezuojant jį su šiuolaikinėmis audiovizualinio meno raiškos formomis.

Festivalio-konkurso tikslas – skatinti moksleivių domėjimąsi liaudies dainomis (archajinėmis ir modernizuotomis jų raiškos formomis), inovatyvia jų raiška ir sklaida, ugdyti kūrybiškumą bei estetinį skonį, kuriant audiovizualinius darbus – menines dainų vizualizacijas (vaizdo klipus).

Dalyvių kūrybiniai gebėjimai buvo vertinami  už gebėjimą suteikti liaudies dainai inovatyvią raišką turiniomuzikos ir vaizdo dermėje,  minties orginalumą, dalyvių gebėjimą dirbti su vaizdo įrašų programomis.

Dėkojame Kęstučiui, Modestui, Elvinai, Simonui, Kotrynai, mokytojai Tatjanai už dalyvavimą konkurse. Nuoširdžiai sveikiname tapus internetinio balsavimo nugalėtojais! Jūsų darbas tapo gražia dedikacija Lietuvos kultūrai ir sulauktam šimtmečiui.

PER GIRIĄ GIRELĘ