2023-11-20 MAISTO IŠDAIGOS 2023

2023-11-20 MAISTO IŠDAIGOS 2023

MAISTO IŠDAIGOS

Mūsų mokykla nebijo improvizuoti bei inicijuoti naujus renginius ir dar neišbandytas veiklas, tačiau niekada nepamiršta laiko patikrintų užsiėmimų. Vienas iš jų - tradicinė 0-5 klasių bendrystės šventė ,,Maisto išdaigos". 

Šiemet tradicinės ,,Maisto išdaigos", puoselėdamos ,,Spalvų ir atspalvių" tematiką, sukvietė jaunuosius smaguriautojus ir jų tėvelius į tikrų tikriausią patiekalų margumyną. Renginys priminė visiems gerai žinomą tiesą, kad maistas turi džiuginti ne tik skrandį, bet veikti žmogų ir emociškai. Jokių abejonių - renginio metu kiekvienas turėjo galimybę pristatyti su meile ir rūpesčiu gamintus patiekalus, pasigardžiuoti bendraklasių gamintais skanėstais. 

Gražia kasmetine tradicija virtęs bendruomenės renginys ,,Maisto išdaigos" subūrė visus kartu sustoti akimirkoje ir pasidžiaugti buvimo kartu prasme. 

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą šventėje, taip pat ačiū tariame 0-5 klasių vadovėms, nepailstančioms įkvėpti savuosius auklėtinius. O ,,Maisto išdaigos" tikrai neatsisveikina, tik taria koketišką ,,iki"! 

Renginio nuotaukos - mokyklos ,,Facebook" - https://www.facebook.com/vims.lt/posts/pfbid02cckK1FDEenoyHnvTurSbN6Y75Xpjmzs2np6FJj6GLsXCgRYTgSYh9ejfR6owSGb1l