2015-06-01 BENDRUOMENĖS IŠVYKA 2015

2015-06-01 BENDRUOMENĖS IŠVYKA 2015

" Kur galima geriau išsišėlti, jeigu ne sodyboje?! Su kuo galima tai padaryti, jeigu ne su geriausiais mokyklos draugais? Kada galima geriau išsidūkti, jeigu ne mokslo metų pabaigoje?

Iš tiesų - pati smagiausia, visus suvienijanti VIMS - International Meridian School šventė - tai bendruomenės išvyka.

Saulėtą penktadienio rytą, paskutinį gegužės penktadienį - 29 dieną, visa mokykla sugužėjo į du autobusus ir patraukė Aukštadvario link. Ten visų jau laukė svetingi sodybos šeimininkai.

Ilgai nelaukę moksleiviai pasklido po teritoriją - kas griebė badmintono raketes, kas tinklinio kamuolį, kas nubėgo žaisti krepšinio, kas futbolo. Mergaitės nulėkė prie lieptelio, su nuostabiu vaizdu į ežerą. Kartu su mokytoja, jos galėjo pasimėgauti saulės spinduliais. Čia ir valčių dunksėjimas į krantinę, ir smėlio pilys - pakvipo vasara...

dar smagiau, jeigu linksminamasi pilnu pilvu. Ilgai netrukus paslaugusis septintokas Kristijonas su anglų mokytoju tahsin ir turkų k. mokytoja Sedef pamaitino visus išalkusius didžiuliais sumuštiniais, o netrukus ant krosnelės šonus šildė kepsneliai.

Kūno kultūros mokytojas Žilvinas sukvietė visus smagių estafečių, o kur dar kvadrato varžybos! Kiekvienas atrado savo širdžiai mėgiamą veiklą: kas gitara grojo, kas pritariamai dainavo, kas vainikus pynė, kas pikniką ant žolės surengė. Kas žaidimus žaidė, o kai kas laipynėse rankas ir kojas miklino, kiti gi - supynėse aukštyn skrido...

Ech, gerai tos atostogos... Jos pakyli nuo žemės, suartina visą bendruomenę. Nuostabi išvyka - tėvelių dovana savo vaikams ir mokytojams. Ačiū tėveliai, ačių mokytojai, ačiū klasės draugai - už nuostabiai praleistus mokslo metus!

Iki rudens, mokykla!