Ekskursija į Saulės miestą

Ekskursija į Saulės miestą

SAULĖS MIESTO APSUPTYJE!
 
VIMS aštuntokai kartu su klasės vadove Jūrate ankstyvą penktadienio rytą, nusipirkę traukinio bilietus, iškeliavo aplankyti Šiaulių miesto.
Šiauliuose jie pirmiausia aplankė Baltų kelią – pirmąjį Lietuvoje ir Latvijoje įkurtą interaktyvų Baltų kultūros centrą, kur šiuolaikinių technologijų ir sukurtų eksponatų kopijų pagalba buvo pristatyta baltų istorija, kultūra, jų gyvensena. 
 
Tiesa, norėdami sužinoti, kokios profesijos atstovai buvo, aštuntokai žaidė ir interaktyvų žaidimą „Baltų profesija“, paremtą biometriniais duomenimis.
 
Palikę muziejų, ekskursantai patraukė link miesto simbolio Šaulio – Auksinio berniuko- Saulės laikrodžio skulptūros, prie kurio kadaise vyko Saulės mūšis.
Kita stotelė – Fotografijos muziejus su edukacija „Fotografo asistentas“. Po edukacijos apie šviesų ir šešėlių žaismą ne vienas panorėjo rimčiau susipažinti su fotografo profesija.
 
Dienos pabaigoje liko „saldžiausia“ edukacija „Rūtos“ saldainių fabrike. Čia ekskursantai ir šokolodo kelio istoriją išklausė, ir šokoladą šaukštais kabino, ir lauktuvių – savo pačių rankomis šokoladinių skanėstų prisiruošė.
 
Laimingi ir pilni įspūdžių ekskursijos dalyviai traukiniu grįžo atgal į Vilnių.