Ilgalaikių projektinių darbų pristatymas

Ilgalaikių projektinių darbų pristatymas

Gegužės 23 - 24 dienomis VIMS mokykloje vyko 10-11 klasių mokinių ilgalaikių projektinių darbų pristatymas. Mokiniai pristatė vienuoliką gamtamokslinių, socialinių, humanitarinių, informacinių technologijų, meno bei sporto srities projektų.
 
Mokiniai ne tik pasisėmė naujų žinių, įgavo patirties, pasitikėjimo savimi, bet gali pasidžiaugti ir PELNYTAIS TARPTAUTINIAIS ĮVERTINIMAIS!
 
Didžiuojamės vienuoliktokų: Adomo, Viliaus bei Zakhar gamtamokslinio projekto gauta teigiama recenzija iš Brian R. Crow (University of Bremen, Germany)!
 
Taip pat vienuoliktokių: Sofijos ir Mortos gamtamokslinio projekto moksliniu naujumu, t.y. projektinio darbo dėka buvo pirmą kartą užregistruotas meturdumblio Nitellopsis obtusa elektrofiziologinis atsakas į du sintetinius detergento komponentus (Vilniaus universitetas, Neurobiologijos ir biofizikos katedra)!
 
Džiaugiamės mūsų mokinių parengtų projektų kokybe, komandinio darbo patirtimi bei sėkmingu projektinės veiklos užbaigimu. Taip pat nuoširdžiai dėkojame mokytojams, dalyvavusiems pasiruošimo bei vertinimo darbuose!