2015-03-19 APDOVANOTI PANGEA 2015 GERIAUSIEJI!

2015-03-19 APDOVANOTI PANGEA 2015 GERIAUSIEJI!

" VIMS - International Meridian School pagerbė geriausius matematikus, užėmusius prizines I-III vietas tarp 3, 4, 7 ir 8 klasių mokinių.
Taip pat sertifikatais buvo apdovanoti ir geriausias kiekvienos klasės mokinių dešimtukas.

Sveikiname VIMS mokyklos auklėtinę Mildą, kuri tarp visų Vilniaus ir net kitų miestų trečiokų užėmė garbingą 6-ąją vietą!

Prizininkams buvo įteikti diplomai, I vietos laimėtojams - planšetiniai kompiuteriai, II vietos laimėtojams - skaitmenininiai fotoaparatai, o III vietos laimėtojams įteikti loginiai stalo žaidimai.

Geriausių matematikų - užėmusių I vietas - mokykloms įteikta Geriausio matematiko mokyklos taurė.

Šventę papuošė VIMs mokyklos solistės Žiedos atliekama daina „Pirmasis lietus“ ir jungtinio antrokų choro muzikinis sveikinimas visiems susirinkusiems.

VIMS - International Meridian School glaudžiai bendradarbiauja su šalies akademiniais matematikais ir džiaugiamės, kad į tarptautinio matematikos konkurso Pangea 2015 apdovanojimus atlyko Vilniaus universiteto docentas, matematikos ir informatikos katedros vedėjas, matematikos mokslų daktaras Edmundas Mazėtis. Taip pat LEU UMF UPK docentė, socialinių mokslų daktarė Vaiva Grabauskienė. Garbingi Pangea 2015 konkurso komisijos nariai ir VIMS pavaduotojos Jolanta ir Rita  tarė sveikinimo žodį susirinkusiems ir įteikė medalius, diplomus ir dovanas.