Susitikimas su VU medicinos fakulteto studentais

Susitikimas su VU medicinos fakulteto studentais

VIMS mokinių ir VU medicinos fakulteto studentų susitikimas yra puikus įrodymas, kad jokie sienų uždarymai, karantino apribojimai ir amžiaus skirtumai nesutrukdys žmonėms, norintiems bendrauti ir dalintis žiniomis.
 
VU medicinos studijas pasirinkę jaunuoliai, atvykę iš skirtingų pasaulio šalių, šiuo metu studijas nuotoliniu būdu tęsia iš savo gimtųjų namų, tačiau nepaisant didelio atstumo, jie mūsų mokyklos mokiniams paruošė spalvingą ir informatyvų pristatymą apie virusus, jų atsiradimą bei galimus būdus viso to išvengti.
 
Susitikimui buvo pasiruošę ne tik studentai, tačiau ir VIMS mokyklos 2, 3, 4 ir 5 klasių mokiniai, kurie atsakingai visą savaitę galvoję, kas jiems yra geras daktaras, visas savo mintis perkėlė piešinių pavidalu ant popieriaus lapo.
 
Džiaugiamės, jog tokie susitikimai jau tampa tradicija. Nors paėjusiais metais viskas vyko kontaktiniu, o šiemet nuotoliniu būdu - visais atvejais tai puiki galimybė ne tik sužinoti įdomių ir naujų dalykų, bet kartu pabendrauti ir anglų kalba.