Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas

Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas

Lapkričio 23-25d.d. mūsų mokyklos 12kl. mokinė Kristina, 11kl. mokinė Elvina ir 4kl. mokinė Amide dalyvavo X-me jubiliejiniame tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse „UKRAINE HAS BROUGHT US ALL TOGETHER‘‘, kuris vyko Ukrainoje, Kijeve.

Į konkursą atvyko 1500 dalyvių iš Ukrainos, Bulgarijos, Rumunijos, Palestinos, Baltarusijos, Rusijos, Amerikos, Moldavijos, Gruzijos, Armenijos ir Lietuvos. Konkursas vyko dvi dienas: mergaitės konkursinėje programoje pristatė dainas lietuvių kalba – Amide savo amžiaus grupėje atliko dainą  „Balta Katė Zizu“, Elvina savo amžiaus grupėje atliko dainą „Nenuleisk akių“, Kristina savo amžiaus grupėje atliko dainą „Myliu pavasario dangų“.

Taip pat mergaitės susipažino su Ukrainos sostine Kijevu. Po koncerto buvo skelbiamos nominacijos: Amide savo amžiaus gupėje laimėjo II- ą vietą, Elvina savo amžiaus grupėje laimėjo  III-ą vietą, Kristina savo amžiaus grupėje laimėjo II-ą vietą. Taip pat iš Tarptautinės komisijos narių visos mergaitės gavo pakvietimus į kitų šalių vokalinius konkursus.

Konkursas paliko nepakartojamų įspūdžių ir šiltų emocijų!
 

Muzikos mokytoja Tatjana