Tėvų atsiliepimai

Mokyklą pasirinkome, atsižvelgiant į kelis kriterijus. Vienas jų labai objektyvus – patogus atvažiavimas pagal gyvenamąją vietą. Antras kriterijus – labai subjektyvus – patiko mokytojai ir aplinka. Taip pat, žinoma, pagelbėjo geros rekomendacijos iš draugų ir pažįstamų.

Dukrai patinka mokyklos bendruomenė ir mokykla. Mokykloje puikūs pedagogai, skatinantys plėsti akiratį ir gilinti žinias. Manau tai viena iš priežasčių, kodėl dukrai sekasi mokslai. Ji dalyvauja mokyklos organizuojamuose konkursuose ir programose, taip pat mielai ruošiasi Respublikiniams projektams.  Mokykla inicijuoja nepamokines veiklas. Vienas iš tęstinių mokyklos projektų – spalvų komandomis pasiskirstę mokiniai, renkantys taškus už gerus darbus. Taip pat man asmeniškai patinka socialiai ugdantis vaikus atliekų rūšiavimo projektas. Visa klasė, mokytojos iniciatyva, dalyvavo finansinio raštingumo „Jauna piniginė“ konkurse.  Iš tiesų, visa mokyklos veikla įtraukia ir šeimas, tačiau nevargina užduotimis tėvams. Tėvų įsitraukimas reikalingas tiek, kad tėvai nepamirštų žinių ir vertybių.

Mokykloje patinka erdvės, pritaikytos vaikams pailsėti ir pažaisti. Patinka, kad mokyklos edukacinė programa yra siejama su LR Švietimo ministerijos patvirtintomis gairėmis, bet tuo pačiu yra orientuota į besikeičiantį ir judantį pasaulį, kuomet jaunuoliai turi svajonių mokytis užsienio šalių universitetuose. Tokiu būdu užtikrinama vaikų galimybė rinktis.  Kadangi esu dirbanti, man labai patinka, kad mažoji mokinukė gali būti mokykloje iki vakaro su prižiūrinčiais mokytojais, paruošti pamokas ir lankyti mokykloje būrelius.

Pasiūlymai mokyklai... Vaikai siūlytų, kad mokykloje nebūtų pamokų. Tuomet jie galėtų mėgautis būreliais ir žaidimais. Aš, kaip mama, siūlyčiau garsiau ir drąsiau kalbėti apie save. Dirbate puikų darbą!

Linkiu VIMS Mokytojams ir visiems darbuotojams išlaikyti sklandantį mokykloje pozityvumą, džiuginti žiniomis auklėtinius ir jų tėvus, auginti galimybių ir tvirtybės kupinus jaunuolius.

Nuoširdžiai,
Ainės mama Giedrė 

*************************************************************************************
 
Mokyklos buveinės vieta pakankamai patogi tiek vaikų, tiek tėvelių atžvilgiu (netoli viešasis transportas, ties mokykla įrengta reguliuojama pėsčiųjų perėja). Mokykloje platus užklasinės veiklos būrelių pasirinkimas, užtikrinamas vaikų saugumas, vaikų elgesio kontrolė, po pamokų, taip pat tinkama pašalinių asmenų kontrolė įeinant į mokyklos teritoriją. Pozityvus ir tinkamas mokyklos administracijos požiūris į konfliktinių situacijų sprendimą. Tinkama vaikų priežiūra po pamokų ir saugumas. Pagirtina mokytojų iniciatyva dėl konsultacijų dėl mokomų dalykų. Pagerėjo vaikų maitinimas valgykloje.
Linkime ir toliau sėkmingai  tobulėti visose  srityse!

Adrijaus mama Jolita

*************************************************************************************

Mūsų lūkesčiai pateisinti 100 proc. :). Ieškojau tokios, kad vaikas visų pirma jaustųsi emociškai, psichologiškai ir fiziškai saugus. O mokymosi procesas ir rezultatai manome priklauso nuo vaiko, mokytojo ir tėvų bendro darbo. Patinka mums labai ir popamokinė veikla. Kasparas atrado sau įdomių ir širdžiai, protui bei kūnui mielų užsiėmimų :). Karate, judrieji žaidimai, anglų k. teatriukas, šaškės bei šachmatai. Matome, kad vaikas puikiai jaučiasi mokyklos aplinkoje. Ir dar - mokytojų komanda surinkta tiesiog fantastiška!. Linkime dar daug gerų ir prasmingų gyvavimo dešimtmečių!

Pagarbiai,
Kasparo mama Lina

*************************************************************************************

Pasirinkome (ir toliau ketiname rinktis) VIMS, nes:
- įžengęs pro mokyklos vartelius sutinki vaikus, kurie sveikinasi ir šypsosi;
- vaikštant po mokyklą pasidaro akivaizdu, kad mokiniams rūpi mokykla ir mokyklai rūpi mokiniai: eksponuojami vaikų darbeliai, aiškūs ir aktualūs informaciniai pranešimai, jaukios ir nuolat atnaujinamos patalpos;
- įspūdinga laboratorija (apie tokią svajojau!) ir kompiuterių klasė;
- mokykla užtikrina visos dienos turiningą veiklą - vaikai po pamokų paruošia užduotus namų darbus, lanko įdomius būrelius, lankosi bibliotekoje, saugiai bendrauja. Tai labai svarbu pilną darbo dieną dirbantiems tėvams.
- dėl jausmo, kad esi laukiamas. Tiek šventišką rugsėjo pirmąją, tiek atėjęs su problema;
- vaikai dalyvauja  konkursuose, olimpiadose - išbando save ir patiki savo jėgomis arba mokosi iš nesėkmių. Mano dukrai tai svarbu ir įdomu.

Izabelės mama Jurgita

*************************************************************************************

Renkantis mokyklą mūsų šeimai svarbiausi buvo du kriterijai - pakankamai aukšti mokyklos akademiniai standartai, vaiko žingeidumą ir sveikas ambicijas skatinanti aplinka bei kuo šiltesnė, jaukesnė, vienas kitą palaikanti mokyklos bendruomenė. Matome, kad VIMS mokykla eina šiuo keliu ir tikimės, kad nesustos ieškoti naujų sprendimų, vis labiau įtraukdama ir tėvelius į įvairių klausimų sprendimą. 
 
Gustės mama Jurga

*************************************************************************************

Gertrūda noriai eina į mokyklą, net atostogų metu užsimena, kad norėtų į mokyklą (ir ne tik dėl draugų, bet ir dėl įdomių veiklų), todėl net spėlioti nereikia, kad mokykloje jai patinka :). Jai puikiai sekasi tiek mokintis, tiek bendrauti su mokyklos bendruomene. Mes labai džiaugiamės jos pasiekimais, vertiname mokytojų indėlį! 
Ieškojome privačios mokyklos (dėl mokymo kokybės, aplinkos, mažesnio kolektyvo, geresnio mokytojo ir mokinio santykio). Jų nėra daug, bent jau keliančių pasitikėjimą. Pasirinkome šią, nes ji nėra naujai veikianti, t.y. turi patirties, taip pat tiko vieta ir bendra infrastruktūra. 
Palinkėtume ir toliau puoselėti stiprią mokyklos bendruomenę, išlaikant gerą mokytojų, mokinių ir tėvų santykį, nesustoti investuoti į savo kaip teikiančios žinias, ugdančios kompetencijas įstaigos savybes, augti ir klestėti! :)
 
Gertrūdos mama Kristina
 
*************************************************************************************
 
Laba diena, šią mokyklą mums rekomendavo, o iš daugelio kitų pasirinko ją pats mokinys Simonas. Jis nuo 2-os klasės ir toliau renkasi mokytis tik šioje mokykloje, kurioje visu pirma jaučiasi saugus, gerbiamas, vertinamas, o mokymo metodai ir informacija pilnai atitinka jo poreikius.
 
Be problemų eina į pamokas, joms ruošiasi. Vertiname ir daug tikimės iš Kembridžo programos galimybių.
Mes, tėveliai, džiaugiamės mokyklos pagalba padedant jam adaptuotis ir atgaunant  pasitikėjimą savimi.   Supratingumu visais jaunuolių brendimo laikotarpiais.
Labai tikimės baigti šią mokyklą ir gauti brandos atestatą.
Mielai dalyvauja visuose projektuose.
Jis taip pat yra išreiškęs savo norą, kad sesė taip pat mokytųsi tik šioje mokykloje. Manau, kad tai yra didelis įvertinimas mokyklai.
Linkime, ne tik plėstis ir didėti, bet ir nepamiršti tų vertybių kurios buvo ir esant „mažiems“.
 

Simono mama Aurelija 
 
*************************************************************************************
 
VIMS mokyklą sūnus pradėjo lankyti ne nuo pirmos klasės, taip jau susiklostė aplinkybės, kad po trejų metų mokymosi vienoje pradinėje mokykloje, pradėjome dairytis kur galima būtų pereiti. Vadovavomės VIMS mokykloje besimokančių vaikų tėvų atsiliepimais ir rekomendacijomis. Kadangi atsiliepimai buvo puikūs, pasirinkome būtent VIMS - sūnus pradėjo lankyti ketvirtą klasę.
 
Galiu pasakyti, jog tikrai nenusivylėme - šioje mokykloje mokoma ne tik matematikos ar kalbos, tačiau labai didelis dėmesys skiriamas moksleivių tolerancijos, atjautos, savarankiškumo, mandagumo, gėrio supratimo savybėms ugdyti. Joje visų tautybių ar religijų atstovai jaučiasi lygiaverčiai ir mūsų supratimu, taip yra formuojamos visos savybės, reikalingos būti tikru bei nuoširdžiu Pasaulio piliečiu. Labai didelis dėmesys yra skiriamas ir patriotiškumo ugdymui - moksleiviai dalyvauja visuose svarbiausiuose Lietuvos renginiuose.
 
VIMS labai daug dėmesio skiria mokinių labdaringai bei savanoriškai veiklai - vykstama į senelių namus su koncertais bei dovanomis, kasmet aplankomi vaikai Vilniaus kūdikių namuose, akcijų metu renkami reikalingi daiktai gyvūnų prieglaudoms, padedama sutvarkyti gautą labdarą ir kt.
 
Be jokios abejonės, svarbiausias dalykas mokykloje yra mokslas. Šioje mokykloje dirba tikrai puikūs mokytojai, kurie atiduoda labai didelę dalį savo širdies savo ugdytiniams. Teikia nemokamas konsultacijas visiems, kuriems ne viskas yra aišku bei papildomai dirba su tais, kurie nori daugiau sužinoti. Moksleiviai dalyvauja įvairose mokslo olimpiadose- tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje, kur pasiekia labai puikių rezultatų.
 
Labai puiku, jog VIMS yra tokia mokykla, kurioje yra galimybė mokytis pagal Kembridžo mokyko programą. Ji padeda ne tik tobulinti anglų kalbą, bet ir suteikia galimybes vėliau mokytis Didžiosios Britanijos, Kanados, Australijos mokymosi įstaigose.
 
Mes labai džiaugiamės, kad sūnus jau šeštus metus lanko šią mokyklą ir tikrai matome, jog jam yra tikrai gera joje.

Pagarbiai,
Jolita, Kęstučio mama